Враження студента факультету управління, адміністрування та туризму про навчання за програмою «Подвійних дипломів»

Студенти Хмельницького національного університету мають можливість навчатися за кордоном за програмою «подвійного диплому» у закладах вищої освіти Європи, зокрема у Польщі.
Сьогодні ми маємо можливість поділитися враженнями магістра кафедри економіки, менеджменту та адміністрування факультету управління, адміністрування та туризму Ярослава Мельничука, який з жовтня навчається за такою програмою в Полонійній Академії м. Ченстохова (Польща).
«Від жовтня триває моє навчання по програмі подвійного диплому в Польщі. Паралельно з навчанням в нашому університеті на програмі MBA (магістр бізнес адміністрування) я отримую вищу освіту в Полонійній Академії в місті Ченстохова.

Що круто, навчання покривається за рахунок приймаючої сторони, а ми можемо отримувати звичайну стипендію, якої вистачає щоб покрити частину витрат на проживання, крім того на перший семестр студенти нашої групи отримають стипендію ректора, якої досить для комфортного студентського життя.
Основною умовою та одночасно перевагою міжнародного обміну є розуміння англійської мови.
Перший семестр ми проводимо «на місці» в Ченстохові. Лекції для нас проводять запрошені викладачі з Польщі, Грузії, України та інших країн.

Величезним плюсом перебування тут є пропозиція академії взяти участь в програмі академічної мобільності ERASMUS+, яка дозволяє протягом деякого часу навчатися в іншому європейському університеті, академія максимально цьому сприяє, то ж сподіваюся що вдасться цим скористатися в майбутньому.
Щоб підсумувати, скажу, що цілком радий, що погодився на участь в цій програмі, бо крім нових знань це крута можливість покращити мовні навички з польської і англійської, можливість завести нові знайомства з інших країн, ну і звичайно це крутий досвід, який точно буде величезним плюсом в моєму майбутньому CV. Ну і звичайно, міжнародний обмін це про подорожі!»