Відвідування студентами та викладачами ФУАТ курсів поводження з вогнепальною зброєю

31.03.2023 р. студенти та викладачі факультету управління, адміністрування та туризму відвідали заняття з навчального базового курсу поводження з вогнепальною зброєю, які проводяться для студентів та викладачів ХНУ. Перше занятття включало теоретичну частину. Під час заходу викладачі військової кафедри  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького ознайомили присутніх з різними видами вогнепальної зброї та їх основними характеристиками: снайперської гвинтівки, автомата та пістолета.

Кількість бажаючих серед студентів та науково-педагогічних працівників ХНУ відвідати курси поводження з вогнепальною зброєю свідчить про їх актуальність на сьогоднішній день. Всі з нетерпінням очікують на продовження занять, зокрема практичної частини курсів.