Відкрита гостьова лекція для здобувачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ХНУ

8 квітня 2024 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету відбулась відкрита гостьова лекція, яку провів Сергій Толстіхін, стейкхолдер кафедри, експерт з розвитку туризму в громадах, член Спілки сприяння зеленого туризму України, власник садиби «Дім мандрівника» на Бакоті.

Під час інтерактивної лекції пан Сергій розкрив особливості сучасного сільського зеленого туризму на Поділлі в умовах повномасштабної війни, обґрунтував необхідність та актуальність проєкту «Бакотатерапія» для військовослужбовців ЗСУ, показав сучасні тренди волонтерського туризму в межах Подільського краю.

Також Сергій розкрив дорожню карту започаткування власної справи у сфері підприємництва сільського зеленого туризму. Вийшла дуже креативна частина лекції «питання–відповіді», яка пройшла у вигляді «мозкового штурму», де кожен студент пропонував свої ідеї щодо конкурентоспроможності туристичної сфери.

Такі лекції з професіоналами-практиками дають можливості побачити вимоги ринку праці та дозволяють студентам краще сформувати свої фахові компетентності.

Інформація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи