Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти

• 27.10.2023

27 жовтня 2023 року у Хмельницькому національному університеті відбулось урочисте вручення студентських квитків першокурсникам, здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Управління підприємницькою діяльністю» і «Управління торгівельним бізнесом та комерційна логістика» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля

На урочистості був запрошений декан факультету управління, адміністрування та туризму Євгеній Рудніченко, який виступив із привітальним словом до першокурсників, вручив студентські квитки та індивідуальні навчальні плани студентам.

Урочистий захід був продовжений проведенням інтелектуальної вікторини «Ерудит», яка показала на скільки наші студенти знають Україну, її мову, культуру, звичаї, історію тощо.

Вітаємо всіх першокурсників зі вступом до славетного Хмельницького національного університету й щиро бажаємо творчої наснаги й натхнення, вагомих здобутків у праці на благо України й українського народу. Успіхів у навчанні!