Туристичні ресурси Подільського краю очима стейкхолдерів, професіоналів-практиків

Зрештою, 9 квітня 2024 року, на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету настав той довгоочікуваний час зустрічі із людиною-легендою, нашим шанованим стейкхолдером, Анастасією Донець, директоркою обласного історико-культурного музею «Маліївці», а також її заступницею з науки Оленою Радзивіл.

Мета зустрічі – аналіз сучасних туристичних ресурсів Подільського краю.

Під час зустрічі пані Анастасія систематизувала основні історичні, культурні, природні туристичні локацій Хмельницької області, ознайомила студентів із історію становлення музею в Маліївцях, а також обґрунтувала актуальність розвитку туристичного хабу на півдні Хмельницької області.

Пані Олена зупинилась на особливостях готельно-ресторанних послуг і кейтерингу в межах зазначеної туристичної локації, адже тут функціонує багато підприємців, які надають різноманітні послуги у сфері гостинності та крафтової гастрономії.

Зустріч із гостями пройшла у дружній дискусій, де на кожне питання студентів надавалась виключно професійна кваліфікована відповідь.

Дякуємо пані Анастасії та пані Олені за приділений час. До зустрічі!

Інформація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи