Тренінг щодо особливостей та оформлення заяв на реєстрацію авторського права

6 березня 2024 року для науково-педагогічних працівників факультету управління, адміністрування і туризму було проведено тренінг щодо особливостей державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються прав авторів на твори.

Начальником відділу інтелектуальної власності та трансфером технологій, канд. екон. наук, доцентом Юрієм Кравчиком було подано зразки заяв і спільно пройдено усі етапи формування заявки на реєстрацію авторського права. Дано роз’яснення щодо видів творів для оформлення, опрацьовано особливості кожного виду творів.

У результаті тренінгу сформовано пакети для подання заявок через ІКС УКРНОІВІ.

Для Хмельницького національного університету дуже важливим є захист інтелектуальної власності науково-педагогічних працівників і формування рейтингу навчального закладу у відповідному сегменті.