Спілкування професора кафедри менеджменту, адміністрування та туризму з французькими студентами

Професор кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету Оксана Миколюк після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну прийняла рішення разом із сином тимчасово залишити країну. Після довгої подорожі через Польщу та Італію вони прибули у Францію.

25 травня 2022 року у одному із ліцеїв міста Понт-л’Аббе Оксана Миколюк мала змогу поспілкуватися зі старшокласниками та познайомити їх з нашою Батьківщиною: вона розповіла їм про Україну, її культуру та звичаї, а також — про події, які переживає наша країна останніх 3 місяці (інформація про зустріч на офіційному порталі Lycée des Métiers Saint-Gabriel – Lycée des métiers Saint-Gabriel | Oksana raconte l’enfer ukrainien… ).

Оксана Анатоліївна подякувала усім за підтримку та висловила сподівання, що вона якнайшвидше зможе повернутися в Україну та побачити рідних.

Інформація кафедри менеджменту,
адміністрування та готельно-ресторанної справи