ПОСВЯТА СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ В СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

4 жовтня 2023 року відбулась посвята в спеціальність для студентів бакалаврів першого курсу навчання освітньо-професійних програм «ТУРИЗМ» та «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА».
Із вітальним словом до першокурсників звернувся декан факультету управління, адміністрування та туризму Євгеній РУДНІЧЕНКО, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор ЖУРБА, стейкхолдери з роботодавців Ігор ЗАПАДЕНКО (заступник директора Державний історико – культурний заповідник «Межибіж»), Наталія СТРЕЛЬБІЦЬКА (керівниця туристичного підприємства «Ніка-Тур-Вояж»). Посвята проходила в ігровій формі за п’ятьма станціями, на кожній з яких студенти проходили випробовування. Так, наприклад, на одній із станції «Шеф-кухар» студенти разом з викладачами кафедри готували, а пізніше вже й смакували подільський червоний борщ.
Викладачі кафедри вітають студентів-першокурсників та бажають успіхів в оволодінні обраної спеціальності!

Інформція кафедри туризму та готельно-ресторанної справи