Міжнародна наукова конференція «IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology»

• 09.10.2023

2-6 жовтня 2023 року на базі НТУ «Харківський Політехнічний інститут» відбулася Міжнародна наукова конференція «IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology». Формат проведення – дистанційний.

Мета «2023 IEEE KhPI Week on Advanced Technology» — об’єднання і підтримка сталого розвитку інженерно-технічного та енергетичного напрямів, розвиток освіти і науки в цілому.

Організатори – НТУ «Харківський політехнічний інститут» спільно з Інститутом інженерів з електротехніки та електроніки (Institute of Electrical and Electronics EngineersIEEE) — міжнародною організацією інженерів в галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості.

Професори Лариса ЛЮБОХИНЕЦЬОльга ГОНЧАР; доценти Наталія ТАНАСІЄНКООльга ПОПЛАВСЬКА та аспіранти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі прийняли участь в конференції та були учасниками онлайн-сесій.

Авторський колектив: Марія ДИХА, Валерій ДИХА, Олександр ПИЛИПЯК, Ольга ПОПЛАВСЬКА, Наталія ТАНАСІЄНКО, Вадим ТАНАСІЄНКО представили презентацію доповіді на тему: «Управління ризиками стартап-проєктів».

Основна мета дослідження – визначити основні характеристики ризиків стартап-проєкта, відмінності ризиків стартап-проєктів у порівнянні із проєктами традиційних бізнесів; структуризувати основні дії/кроки, які доцільно здійснювати у системі управління ризиками стартап-проєкта.

Авторський колектив: Євгеній РУДНИЧЕНКО, Лариса ЛЮБОХИНЕЦЬ, Наталія ГАВЛОВСЬКА, Тетяна НАЗАРЧУК, Валерій ГАРБУЗЮК, Людмила КРИМЧАК представили презентацію доповіді на тему: «Провадження нейромережевої діагностики гнучкого управління для забезпечення економічної безпеки та мінімізації загроз і ризиків для діяльності підприємства».

Основна мета дослідження – формування методичного підходу до забезпечення економічної безпеки підприємства за рахунок прийняття управлінських рішень на основі використання нейронних мереж з урахуванням актуальних загроз і ризиків, що включають ресурсну та функціональну складові діяльності підприємства.

За результатами доповідей відбулося їх активне обговорення, відзначення актуальності питань, які були представлені за результатами проведених дослідження.

Дякуємо організаторам за чудову нагоду взяти участь в актуальному, цікавому та сучасному в тематичному, технічному та організаційному аспектах науковому заході; за можливість обговорити актуальні проблеми.