Лекції від викладачів кафедри менеджменту та адміністрування для польських колег та здобувачів вищої освіти спеціальності Менеджмент у Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku (Польща)

22 квітня 2023 року в межах проходження міжнародного стажування у Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku (Польща) викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Хмельницького національного університету (д.е.н., професор, декан факультету управління, адміністрування та туризму Євгеній Рудніченко, завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування, професорка Ніла Тюріна, д.е.н., професорка Наталія Гавловська, к.е.н, доцентка Тетяна Назарчук, к.е.н., доцентка Ірина Сокирник) провели зустріч із польськими колегами та здобувачами вищої освіти спеціальності Менеджмент.

Модератором заходу була Оксана Степанюк – директорка Європейської асоціації інноваційної освіти, керівник Українсько-польської програми «Step to EU», dr WSSG, к.т.н. доцент

З привітальним словом до учасників зібрання звернулися:

Декан економічного факультету Вищої школи суспільно-економічної в Пшеворську prof. Waldemar Włoch, який висловив щиру підтримку Україні та наголосив на важливості розбудови спільних освітніх проектів з міжнародної академічної мобільності між Україною та Польщею.

Декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету, професор Євгеній Рудніченко та завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування, професорка Ніла Тюріна подякували за всебічну підтримку та висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю між закладами вищої освіти, адже разом ми можемо зробити набагато більше для розвитку освіти в Україні.

У ході зустрічі було проведено також низку гостьових лекцій для студентів спеціальності Менеджмент Вищої школи суспільно-економічної в Пшеворську, зокрема:

➡️ професор Євгеній Рудніченко – лекція на тему: Управління конфліктами (дисципліна «Комунікативний менеджмент»). Під час лекції професор зупинився на питаннях характеристик конфліктів та його суб’єктів, стилів поведінки у конфліктах, особливостей конфліктів у педагогічному процесі тощо.

➡️ професорка Ніла Тюріна – лекція на тему: Кризис-менеджмент соціально-економічних систем (дисципліна «Антикризове управління»). На лекції було розглянуто актуальні питання особливостей криз у розвитку соціально-економічних систем, причин їх виникнення, зарубіжного досвіду подолання криз, а також сутнісних характеристик антикризового менеджменту.

➡️ професорка Наталія Гавловська – лекція на тему: Сучасні технології управління (дисципліна «Сучасні технології управління»). У ході лекції було розглянуто питання економічної сутності та особливостей впровадження ощадливого виробництва у діяльності організацій, основних технологій виробничих систем Toyota тощо.

➡️ доцентка Тетяна Назарчук – лекція на тему: Види брендів та стратегії їхнього позиціонування (дисципоіна «Бренд-менеджмент»). Лектор наголосила на важливості брендингу сучасних компаній, розглянула особливості та складові позиціонування брендів, а також базові стратегії позиціонування брендів.

➡️ доцентка Ірина Сокирник – лекція на тему: Формування групової та командної поведінки (дисципліна «Організаційна поведінка»). Було розглянуто характеристики групової та командної поведінки, особливості взаємодії у формальних та неформальних групах.

Під час зворотного зв’язку здобувачі вищої освіти висловили подяку за цікаві та змістовні лекції на різноманітні теми, які сприяють формуванню гнучких скілів та фахових компетентностей.

Сподіваємось на нові цікаві зустрічі!
Тримаймо освітянський фронт разом!

Інформація кафедри менеджменту та адміністрування