Академічна мобільність між університетами-партнерами: Хмельницьким національним університетом та ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

З 15 листопада по 3 грудня 2021 року відповідно до договору за програмою академічної мобільності між університетами-партнерами: Хмельницьким національним університетом (факультет управління, адміністрування та туризму) та ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (факультет туризму та міжнародних комунікацій) через платформи Google Meet та Zoom відбувся обмін здобувачів за короткостроковою програмою академічної мобільності за ОС «бакалавр» 2-го року навчання зі спеціальності 242 «Туризм».

Основними цілями даної академічної мобільності були: підвищення якості вищої освіти; збагачення індивідуального досвіду здобувачів вищої освіти щодо інших моделей отримання та поширення знань; встановлення внутрішніх інтеграційних зв’язків між ЗВО; гармонізація підходів до навчання ЗВО-партнерів: Хмельницького національного університету та Ужгородського національного університету.
Здобувачі Хмельницького національного університету спеціальності 242 «Туризм» 2-го року навчання (Блаженко Юлія, Бугай Іванна та Красько Світлана) взяли участь у освітньому процесі ДВНЗ «УжНУ» (факультет туризму та МК) з таких навчальних дисциплін:
Географія туризму України (Лектор: к. геогр. н., доц. Мельник Надія Василівн/li>
Туристичне країнознавство (Лектор: к. держ. упр., доц. Кривенкова Руслана Юріївна.)
У свою чергу здобувачі ОС «бакалавр» спеціальності 242 «Туризм» 2-го року навчання ДВНЗ «УжНУ» (Яльч Мар’ян, Гашпар Оксана, Гаврилешко Андрій) взяли участь в освітньому процесі Хмельницького національного університету (факультет управління, адміністрування та туризму) в межах таких навчальних дисциплін
Організація екскурсійно-рекреаційних послуг (Лектор: д.е.н., проф. Журба Ігор Євгенійович)
Основи туризмознавства (Лектор: к.е.н., доц. Григор’єва Людмила Володимирівна).

У результаті мобільності відбулося перезарахування кредитів між двома університетами, студенти отримали підсумкові оцінки.
Ігор Журба,
завідувач кафедри туризму